Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

DMA-GS-131 Złotoryja (gw), Wilków - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

DZIAŁKA POD FOTOWOLTAIKĘ Z DOKUMENTAMI!!! Nieruchomości Diamaro proponują Państwu interesująco położony teren pod działalność inwestycyjną w miejscowości Wilków - 4km od Złotoryi, tuż obok takich firm jak Mine Master oraz Nordpol. Owa działka jest w zasadzie w końcowym etapie przygotowań pod założenie farmy fotowoltaicznej, na ukończeniu są wszystkie niezbędne dokumenty; projekty, warunki przyłączeniowe instalacji, decyzje środowiskowe oraz koncesje. Teren ten leży w bliskim sąsiedztwie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, podstrefa Złotoryja, nieopodal Skansenu i Muzeum Górnictwa w Leszczynie. Prezentowany obszar, zgodnie z dokumentami planistycznymi ( konkretnie studium uwarunkowań ) nadaje się pod działalność produkcyjną, mieszkaniową z usługami bądź usługowo-produkcyjną, posiada powierzchnię 17740m2.

Cały teren składa się z jednej działki o numerze 486/19 - co pokazuje ostatnie, 18 zdjęcie. Znajduje się tuż przy drodze głównej prowadzącej do Leszczyny, oczywiście jest możliwy wjazd na teren z drogi głównej. Obszar ten, kształtem przypomina " przekrzywionego buta" - jest płaski, całkowicie utwardzony - dawne pastwisko. W okolicy znajduję się energia elektryczna, przyłącze kanalizacyjne i wodociągowe.
 
Znakomite miejsce dla inwestorów chcących prowadzić działalność na rozległym terenie, tuż za miastem, przy dobrym szlaku komunikacyjnym oraz wśród terenów zielonych.


Ostatnie zdjęcie, czyli numer 18, przedstawia rzut terenu z góry wraz z zaznaczonymi granicami działki.

Cena 460.000zł

(brak możliwości podzielenia działki i sprzedaży w kawałkach - tylko cały areał )

Serdecznie zapraszam na prezentację

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI NA RZECZ BIURA NIERUCHOMOŚCI DIAMARO

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko BIURO NIERUCHOMOŚCI DIAMARO
Telefon 725008400
diamaro@diamaro.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty DMA-GS-131
Lokalizacja Złotoryja (gw), Wilków
Przeznaczenie działki budowlana, inwestycyjna, usługowa, mieszkaniowa, przemysłowa, rolna, wielorodzinna, leśna
Pow. całkowita [m2] 17 740,00 m²
Cena 460 000 PLN
Cena/m2 25.93 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki w kształcie litery L
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd asfalt
Położenie poza miastem
Prąd w ulicy
Kanalizacja w ulicy