Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

DMA-GS-204 Złotoryja - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Nieruchomości Diamaro przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży dwóch połączonych ze sobą działek budowlanych z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Jerzmanice Zdrój, tuż przy granicy ze Złotoryją od strony Jeleniej Góry - powierzchnia budowlana działek to 22,34 ara, powierzchnia całkowita wraz z dojazdem 27,55 ara. Nieruchomość ta leży w sąsiedztwie asfaltowej drogi głównej prowadzącej do Świerzawy - w pobliżu domki jednorodzinne oraz jeden dom wielorodzinny. Na owych działkach zgodnie z aktualnymi warunkami można postawić jeden bądź dwa domki jednorodzinne ( krótka charakterystyka decyzji o warunkach zabudowy - max szerokość elewacji frontowej do 14m, wysokość zabudowy do 10m, dopuszcza się jedną kondygnację nadziemną z poddaszem użytkowym, dach dwu- bądź czterospadowy, kąt nachylenia połaci dachowych min. 35* max 45* ).

Owy teren składa się z dwóch działek budowlanych o numerach 335/10 -> 12,34 ara oraz 335/11 -> 10 arów, a także drogi dojazdowej na własność o numerze 335/12 -> 5,21 ara; co dokładnie pokazuje zdjęcie numer 25 na naszej firmowej stronie www.diamaro.pl. Media w bliskim sąsiedztwie - przy drodze głównej asfaltowej prowadzącej do działek przyłącze wodociągowe oraz kanalizacyjne, obok zaś linia energetyczna. Teren jest lekko pochyły, ładnie zagospodarowany, w górnej części trochę zadrzewiony - kształtem zbliżony do rombu z lekkim zębem. Dojazd do terenu szeroką drogą  ( na własny użytek ) połączoną z drogą główną.

Okolica bardzo spokojna ( nowe i starsze zabudowania ), dookoła mnóstwo terenów zielonych, a w wyższych partiach pola i łąki - tuż przy działkach przystanek autobusowy.

Cena 105.000zł - istnieje możliwość kupienia jednej z działek wraz z udziałem w drodze dojazdowej, mniejsza za 50.000zł, większa 60.000zł - zapraszam do obejrzenia naszej oferty.

Serdecznie zapraszam na prezentację

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI NA RZECZ BIURA NIERUCHOMOŚCI DIAMARO

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko BIURO NIERUCHOMOŚCI DIAMARO
Telefon 725008400
diamaro@diamaro.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty DMA-GS-204
Lokalizacja Złotoryja
Przeznaczenie działki wielorodzinna, inna, budowlana
Pow. całkowita [m2] 2 755,00 m²
Cena 105 000 PLN
Cena/m2 38.11 PLN

Nieruchomość

Stan prawny własność
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki lekko nachylona
Kształt działki romb
Ogrodzenie działki brak
Woda w ulicy
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki niezabudowane
Położenie obrzeża miasta
Prąd jest
Kanalizacja w ulicy